Batéria LiFePO4 Pylontech 12V 100Ah RT12100G31
Batéria LiFePO4 od spoločnosti Pylontech s vlastnou BMS, napätím 12,8V a kapacitou 100Ah – 1280Wh je ideálna pre námorné, automobilové a RV aplikácie. Batéria je ideálnym riešením ako náhrada za kyselinové – olovené, GEL alebo AGM batérie. Je vhodná aj do vonkajšieho prostredia.
Nedostupné - pre dostuponosť Nás kontaktujte
Férové ceny
Kvalita zaručená
Značkový tovar
Vlastnosti:
Batéria s pôsobivou životnosťou. Viac ako 4500 cyklov. 100A nepretržitý vybíjací prúd. Batéria vhodná pre tých, ktorí potrebujú malú, ľahkú, lítium-železnofosfátovú batériu s vynikajúcou vstavanou komunikáciou, vysoko spoľahlivým BMS a priamou integráciou so zariadeniami Victron Energy.
Malé rozmery a vysoký výkon:
Vodevzdorný kyt
Masívny kryt IP67 ponúka ochranu pred prachom, vodou a tekutinami až do hĺbky jedného metra vody.
Vstavaný ohrievač
Vynikajúca BMS
Jednoduché rozšírenie kapacity
Batéria je použiteľná v rôznych konfiguráciách a v zapojení 4ks v sérii a 4ks paralelne, umožňuje bezproblémové zapojenie 16 batérií na vytvorenie 48V batériového úložiska s kapacitou 400Ah - 5120Ah.
Široký rozsah pracovných teplôt
Batéria pracuje v rozsahu -40°C až +60°C.
Technické parametre:
- Nominálne napätie batérie: 12,8V DC
- Nominálny prúd jedného bloku: 20A
- Maximálny prúd jedného bloku: 100A
- Kapacita batérie: 100Ah / 1,28kWh
- Nabíjacie napätie: 14V-14,4V
- Pracovné napätie: 10,8V-14,4V
- Komunikačné rozhranie: RS485 / CAN / Bluetooth / Dry contact
- Pracovný rozsah teplôt: -40 °C - 60 °C
- Stupeň IP: 67
- Životnosť: 4500 cyklov pri 90% DoD
- Rozmery: 325 mm x 173,5 mm x 226 mm