Fotovoltický panel Risen 410W RSM40-8-410M BF
Pozitívna tolerancia výkonu až 3%, dvojstupňová kontrola EL pre zaručenie najvyššej účinnosti produktu. Antireflexný a antivegetatívny povrch minimalizuje stratu výkonu v dôsledku usadzovania prachu a nečistôt. Fotovoltický panel Risen 410W RSM40-8-410M BF jeden z najobľúbenejších FV panelov v Európe.
Nedostupné - pre dostuponosť Nás kontaktujte
Férové ceny
Kvalita zaručená
Značkový tovar
Spoločnosť zaujíma jednu z popredných pozícií v rebríčku výrobcov fotovoltických modulov Tier 1
Charakteristika:
- Hmotnosť: 21 kg
- Výkon: 410 Wp
- Typ: Mono
- Účinnosť: 21,3 %
- Záruka na produkt:
12 rokov - Záruka lineárneho výkonu:
25 rokov - Maximálne statické zaťaženie (vpredu/vzadu):
5400/2400 - Farba rámu:
čierna - Hrúbka rámu:
30 mm - Výška:
1754 mm - Šírka:
1096 mm
Na stiahnutie
Technický list EN
Vyhlásenie o zhode EN
| Hmotnosť | 20 kg |
|---|---|
| Rozmery | 210 × 190 × 5 cm |
| Výrobca |
Risen |
1 recenzia k Fotovoltický panel Risen 410W RSM40-8-410M BF
Podobné produkty
Flexibilný fotovoltický panel 140W 18V
Na sklade
12V Solárny panel Victron Energy 60Wp BlueSolar series 4a