Solárny panel Longi Hi-MO X10 540W JLR7-60HVH-540M – čierny rám
Solárny panel LONGi Hi-MO X10 LR7-60HVH-540M ponúka výkon 540 W, účinnosť 23,9 %, technológiu HPBC 2.0 a čierny anodizovaný hliníkový rám. Vďaka funkcii anti-shading, nízkej degradácii výkonu a 15-ročnej záruke na materiál a spracovanie spolu s 30-ročnou lineárnou zárukou výkonu predstavuje spoľahlivé riešenie pre moderné fotovoltické inštalácie.
119,00 s DPH
Na Sklade - môžete mať 15.05.2026 - 20.05.2026
Kúpte tovar na splátky ešte dnes.
Zvýhodnená sadzba 5,99 % p.a. pre našich zákazníkov
Doručenie
Výhody nákupu
  • Férové ceny
  • Kvalita zaručená
  • Značkový tovar
Podrobnosti
Katalógové číslo: 002059
  • Maximálny výkon: 540 W
  • Vysoká účinnosť modulu: 23,9 %
  • Anti-shading funkcia pre lepší výkon pri čiastočnom zatienení a vyššiu ochranu proti hotspotom
  • Jednostranný panel so single-glass konštrukciou
  • Čierny anodizovaný hliníkový rám pre elegantný vzhľad a pevnú konštrukciu
  • Nízka degradácia výkonu: menej než 1 % v prvom roku a iba 0,35 % ročne v rokoch 2 až 30
  • 15-ročná záruka na materiál a spracovanie
  • 30-ročná lineárna záruka výkonu
  • Rozmery panelu: 1990 × 1134 × 30 mm
Konkrétny variant 540 W dosahuje pri štandardných testovacích podmienkach účinnosť 23,9 %. Panel má 120 článkov (6 × 20), rozmery 1990 × 1134 × 30 mm a je osadený čiernym anodizovaným hliníkovým rámom, vďaka čomu pôsobí technicky aj vizuálne veľmi čisto.
Parametre
  • Rozmery: 1990 x 1134 x 30 mm
  • Hmotnosť: 24,8 kg
  • Počet článkov: 120 (6 x 20)
  • Predné sklo: 3,2 mm tvrdené sklo
  • Odolnosť: IP68 (junction box)
  • Pripojenie: EVO2A
  • Výstupný kábel: 4 mm2
  • Farba rámu: čierna
Elektrické vlastnosti
  • Maximálny výkon (Pmax): 540 Wp
  • Napätie naprázdno (Voc): 44,88 V
  • Skratový prúd (Isc): 15,25 A
  • Napätie pri maximálnom výkone (Vmp): 37,11 V
  • Prúd pri maximálnom výkone (Imp): 14,55 A
  • Výkonová tolerancia (%): 0 až +3 %
Hmotnosť 29 kg
Výrobca
Longi
Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.
Pridajte prvú recenziu pre “Solárny panel Longi Hi-MO X10 540W JLR7-60HVH-540M – čierny rám”