GBO-Aku ACI50-D10
Jednofázový senzor AC prúdu 50A s prievlakom 10mm pre GBU-AKU
34,00 s DPH
Na Sklade - môžete mať 15.05.2026 - 22.05.2026
Doručenie
Výhody nákupu
  • Férové ceny
  • Kvalita zaručená
  • Značkový tovar
Podrobnosti
Katalógové číslo: 00558
GBO-Aku ACI50-D10
Snímač obsahuje 2 svorky:
spoločná (označená symbolom trojfázovej hviezdy) - pripája sa na svorku Vcc/2 GBO-Aku
živá (označená číslicou 1) - výstupný napäťový signál úmerný meranému prúdu
Technické parametre:
-Rozsah meraného prúdu: 50A~pri veľkosti odporu bočníka 68R
-Vnútorný priemer prievlaku: 10mm
-Výstupná veličina napätia: 0....2V~
-Rozmery (Š,V,H): 35 x 83 x 60 mm