FV Montážne prvky

Strešný hák na uchytenie solárnych panelov, Vario 140, 2x regulácia, nerez

Držiak solárnych panelov na škridlovú strechu typu VARIO, nastaviteľný, určený na uchytenie solárnych panelov na strechu pokrytú keramickou alebo betónovou škridlou.

Original price was: 6,40€.Current price is: 4,69€. s DPH

Dostupné - môžete mať 24.06 - 26.06

Dostupné - môžete mať 24.06 - 26.06

 • Doručenie zdarma od 99€ do 10kg
 • Vrátenie tovaru zdarma
 • Kvalita zaručená
 • Značkový tovar
Katalógové číslo: 00533

Strešný hák na uchytenie solárnych panelov, Vario 140, 2x regulácia

 • Material H17, Nerez
 • Ochrana proti korózii
 • Dĺžka 140mm
 • Regulácia 10cm-15cm
 • Zosilnený držiak fotovoltaických panelov
 • Uchytenie solárnych panelov na strechu pokrytú betonovú alebo keramickú škridlou.
 • Na držiak solárnych panelov sa upevňujú hlinikové profily 40x40 pomocou skrutky M10x25

Je vyrobená z nerezu a poskytuje ochranu proti mnohým poveternostným vplyvom. Nerez H17, z ktorej sú držiaky solárnych panelov na škridlovú strechu vyrobené, sa vyznačuje vysokou odolnosťou voči nepriaznivým podmienkam prostredia.

Konštrukcia na fotovoltaiku:

Nerezový strešný hák na uchytenie solárnych panelov (fotovoltických panelov) je jedným z hlavných prvkov fotovoltaickej konštrukcie. Tento držiak solárnych panelov je určený na škridlovú strechu. Strešný hák umiestnite pod jednotlivé škrídle na nosné drevené laty a pomocou samorezných skrutiek upevníte. Takýmto spôsobom dokážete upevniť fotovoltaickú konštrukciu na škridlovú strechu. 

Strešný hak Vario, určený na uchytenie solárnych panelov na škridlovú strechu, je nevyhnutnou súčasťou každej solárnej konštrukcie. Je odolný proti korózií a odolá aj nepriaznivým poveternostným podmienkam. 

Tento strešný hák, ako súčasť nosnej konštrukcie na fotovoltaické panely, je navrhnutý tak, aby vyhovoval širokej škále strešných aplikácií. Vďaka svojej flexibilite a vysokokvalitného nerezového materiálu, poskytuje tento držiak na fotovoltaiku vynikajúcu podporu pre všetky typy solárnych panelov. Jeho inštalácia je jednoduchá a rýchla, čo výrazne znižuje čas potrebný na montáž.

Pri výbere komponentov pre Vašu fotovoltaickú konštrukciu je dôležité myslieť na to, že tieto komponenty budú slúžiť desiatky rokov.

Hmotnosť 0,72 kg
Ján Kopáček
Read More
Všetko čo som objednal aj došlo, hodnotím kladne. Asi jediný eshop, kde som našiel panely Canadian Solar.
Peter Pillár
Read More
tovar došiel v poriadku, Dodanie trvalo 4 dni od objednania (eshop ma informoval o meškaní). Inak všetko O.K :)
Marek K.
Read More
Na Solaro.sk sme kúpili komplet FVE set s konštrukciou. Dodanie bolo prekvapivo rýchle, keďže u konkurencie bola čakacia doba dlhá pravdepodobne kvôli aktuálnej situácii s energiami. Dávam 5 hviezdičiek!
Štefan Sokol
Read More
S nákupom a odborným poradenstvom som maximálne spokojný. Zodpovedali všetky moje otázky v krátkom čase, čo mi pomohlo pri správnom výbere produktu. Prístup k zákazníkovi bol nadštandardný a profesionálny - veľmi ochotný majiteľ. Vrelo odporúčam. :)
Marian Guth
Read More
Bezkonkurenčná cena fotovoltaického setu, vo všetkom mi vyhoveli, ochotne poradili cez telefón. Balenie bolo prispôsobené krehkosti tovaru...
Matěj Janáček
Read More
Rychlost dodání, vstřícnost a hlavně pomoc po telefonu. Několikrát jsem je obtěžoval a vždy mi ochotně poradili. Budu uvažovat i o koupi sady na chalupu.
Previous
Next