Skrutka s dvojitým závitom na uchytenie solárnych panelov M10x200, nerez Original price was: 1,75€.Current price is: 1,49€. s DPH
Naspäť k produktom
Strešný hák na uchytenie solárnych panelov, Vario 140, 2x regulácia, nerez Original price was: 6,40€.Current price is: 4,69€. s DPH

FV Montážne prvky

Držiak solárnych panelov na falcovaný plech, nerez

Strešný držiak na uchytenie solárnych panelov na falcovanú plechovú strechu. Jeden z kľúčových prvokov nosnej konštrukcie na fotovoltaiku.

Original price was: 4,90€.Current price is: 3,65€. s DPH

Dostupné - môžete mať 15.07 - 17.07

Dostupné - môžete mať 15.07 - 17.07

  • Doručenie zdarma od 99€ do 10kg
  • Vrátenie tovaru zdarma
  • Kvalita zaručená
  • Značkový tovar
Katalógové číslo: 00532

Držiak solárnych panelov na falcovaný plech

  • Material H17, Nerez
  • Upevnenie fotovoltaických panelov na falcovanú plechovú strechu 
  • oválny otvor je veľkosti: 10,5 x 30 mm
  • Ochrana proti korózii

Držiak fotovoltaických panelov je vyrobený z nerezu a poskytuje ochranu proti mnohým poveternostným vplyvom. Nerez H17, z ktorej sú držiaky solárnych panelov vyrobené, sa vyznačuje vysokou odolnosťou voči nepriaznivým podmienkam prostredia.

Konštrukcia na fotovoltaiku:

Nerezový držiak solárnych panelov, určený na falcovanú strechu, je ideálnym riešením pre uchytenie solárnych panelov na strechu. Tento držiak solárnych panelov efektívne zabezpečuje uchytenie solárnych panelov na falcovanú strechu, a jeho robustná konštrukcia zvyšuje odolnosť a trvanlivosť. Tento úchyt solárnych panelov sa namontuje na falc a pomocou šrúb M10x25 sa pripevní ku hliníkovému profilu 40x40. Nerezový držiak fotovoltaických panelov, ako dôležitá súčasť solárnej konštrukcie.

Solárna konštrukcia alebo nosná konštrukcia na fotovoltaické panely zabezpečuje, že Vaše fotovoltické panely budú bezpečné upevnené na streche s falcovaným plechom. Nosná konštrukcia na fotovoltaické panely, ktorej je tento držiak súčasťou, je vyvinutá tak, aby odolávala rôznym poveternostným podmienkam, zabezpečujúc bezpečné uchytenie solárnych panelov.

Hmotnosť 0,38 kg

PODOBNÉ PRODUKTY

Ján Kopáček
Read More
Všetko čo som objednal aj došlo, hodnotím kladne. Asi jediný eshop, kde som našiel panely Canadian Solar.
Peter Pillár
Read More
tovar došiel v poriadku, Dodanie trvalo 4 dni od objednania (eshop ma informoval o meškaní). Inak všetko O.K :)
Marek K.
Read More
Na Solaro.sk sme kúpili komplet FVE set s konštrukciou. Dodanie bolo prekvapivo rýchle, keďže u konkurencie bola čakacia doba dlhá pravdepodobne kvôli aktuálnej situácii s energiami. Dávam 5 hviezdičiek!
Štefan Sokol
Read More
S nákupom a odborným poradenstvom som maximálne spokojný. Zodpovedali všetky moje otázky v krátkom čase, čo mi pomohlo pri správnom výbere produktu. Prístup k zákazníkovi bol nadštandardný a profesionálny - veľmi ochotný majiteľ. Vrelo odporúčam. :)
Marian Guth
Read More
Bezkonkurenčná cena fotovoltaického setu, vo všetkom mi vyhoveli, ochotne poradili cez telefón. Balenie bolo prispôsobené krehkosti tovaru...
Matěj Janáček
Read More
Rychlost dodání, vstřícnost a hlavně pomoc po telefonu. Několikrát jsem je obtěžoval a vždy mi ochotně poradili. Budu uvažovat i o koupi sady na chalupu.
Previous
Next