Trojfázový menič napätia Huawei SUN 2000-100KTL-M2 (AFCI)
Trojfázový menič Huawei SUN2000-100KTL-M2 (AFCI) s výkonom 100 kW je určený pre veľké fotovoltické inštalácie. Ponúka vysokú účinnosť až 98,6 %, 10 MPPT trackerov a pokročilé bezpečnostné funkcie vrátane AFCI ochrany a AC/DC prepäťovej ochrany.
5299,00 s DPH
Dostupné na objednávku
Kúpte tovar na splátky ešte dnes.
Zvýhodnená sadzba 5,99 % p.a. pre našich zákazníkov
Doručenie
Výhody nákupu
  • Férové ceny
  • Kvalita zaručená
  • Značkový tovar
Podrobnosti
Katalógové číslo: 002133
Huawei SUN2000-100KTL-M2 (AFCI) – trojfázový menič 100 kW
Trojfázový menič Huawei SUN2000-100KTL-M2 je výkonné riešenie pre komerčné a priemyselné fotovoltické inštalácie. Ponúka menovitý výkon 100 000 W a vysokú účinnosť až 98,6 %, čím zabezpečuje efektívnu premenu solárnej energie na elektrickú energiu pre veľké objekty, firmy aj rozsiahle systémy.
Hlavné výhody:
  • Trojfázový menič 100 kW
  • Účinnosť až 98,6 %
  • 10 MPPT trackerov
  • AFCI ochrana proti oblúku
  • AC/DC prepäťová ochrana
  • Fuse-free dizajn
  • IP66 krytie
  • Komunikácia: WLAN / Ethernet / 4G
Trojfázový menič napätia Huawei SUN 2000-100KTL-M2 (AFCI) - detail
FusionSolar app
Optimizer Huawei – SUN2000-450W-P2
Optimizér Huawei SUN2000-450W-P2 450 W umožňuje zvýšiť výťažky fotovoltického systému.
Technické parametre
  • Max. vstupné napätie: 1100V
  • Rozsah prevádzkového napätia MPPT: 200V ~ 1000V
  • Spúšťacie napätie: 200V
  • Menovité vstupné napätie: 600 V @ 400 Vac, 720 V @ 480 Vac
  • Max. vstupný prúd na MPPT: 30A
  • Max. skratový prúd na MPPT: 40A
  • Počet sledovačov MPP: 10
  • Rozmery (V / Š / D): 1035 x 700 x 365 mm
  • Hmotnosť: 93 kg
  • Prevádzková teplota: -25 ~ +60 ℃
  • Trieda ochrany: IP66
  • Vlhkosť: 0 - 100%
  • Chladenie: prirodzené
  • Max. Nadmorská výška: 4000 m
  • Rozhranie: RS 485, WLAN, 4G / 3G / 2G cez Smart Dongle-4G (volitelné)
  • Displej: LED indikátory; Integrovaná aplikácia WLAN + FusionSolar
  • Pripojenie do siete: trojfázové
  • Menovitý výstupný výkon: 100 000 W
  • Max. zdanlivý výkon: 110 000 VA
  • Menovité výstupné napätie: 400 VAC / 480 VAC, 3W + (N) + PE
  • Menovitá frekvencia striedavého prúdu: 50 Hz / 60 Hz
  • Max. výstupný prúd: 160,4A pri 400 VAC / 133,7A pri 480VAC
  • Nastaviteľný účinník: 0,8 LG - 0,8 LD
  • Max. celkové harmonické skreslenie: ≤ 3%​