Huawei SUN2000-8KTL-M1 HC 8000 W
Na Sklade - môžete mať 15.05.2026 - 20.05.2026
Kúpte tovar na splátky ešte dnes.
Zvýhodnená sadzba 5,99 % p.a. pre našich zákazníkov
Doručenie
Výhody nákupu
  • Férové ceny
  • Kvalita zaručená
  • Značkový tovar
Podrobnosti
Katalógové číslo: 007691
⚡️ Trojfázový menič napätia Huawei SUN 2000-8KTL-M1 HC 8000W - High current/Silnoprúdová verzia
🔋 Kompatibilné batérie
  • Huawei LUNA
++ Výhody
  • Topológia vysokoúčinného invertora, Max. Účinnosť 98,3%, európska efektívnosť 97,1%
  • Integrovaná ochrana pred bleskom pre DC aj AC
  • Integrované rozhranie pre ukladanie energie prostredníctvom Plug & Play
  • Optimalizovaný AC konektor pre rýchle zapojenie
  • Podporuje konfiguráciu meniča jedným kliknutím
  • IP65
!! Odporúčame
FusionSolar app
Huawei Smart Dongle WLAN-FE komunikačný modul je súčasťou balenia meniča.
Na stiahnutie
⚙️  Inštalácia
🪛  Technické parametre
  • Odporúčaný max. FV výkon: 12000 Wp
  • Max. vstupné napätie: 1100V*
  • Rozsah prevádzkového napätia: 140V ~ 980V
  • Spúšťacie napätie: 200V
  • Menovité vstupné napätie: 600V
  • Max. vstupný prúd na MPPT: 13,5A
  • Max. skratový prúd: 19,5A
  • Max. Prúd DC: 16,7A*
  • Počet sledovačov MPP: 2
*Poznámka: Uvedené hodnoty platia pre jeden regulátor, nie dva.
  • Rozmery (V / Š / D): 470 x 525 x 146,5 mm
  • Hmotnosť: 17 kg
  • Prevádzková teplota: -25 ~ +60 ℃
  • Trieda ochrany: IP65
  • Vlhkosť: 0 - 100%
  • Chladenie: prirodzené
  • Max. Nadmorská výška: 4000 m
  • Rozhranie: RS 485, WLAN, 4G / 3G / 2G via Smart Dongle-4G (volitelné)
  • Displej: LED indikátory; Integrovaná aplikácia WLAN + FusionSolar
  • Pripojenie do siete: trojfázové
  • Menovitý výstupný výkon: 8 000 W
  • Max. zdanlivý výkon: 8 800 VA
  • Menovité výstupné napätie: 220 Vac / 380 Vac, 230 Vac / 400 Vac, 3W / N + PE
  • Menovitá frekvencia striedavého prúdu: 50 Hz / 60 Hz
  • Max. výstupný prúd: 13,5A
  • Nastaviteľný účinník: 0,8
  • Max. celkové harmonické skreslenie: ≤ 3%​
Doprava
Doprava ZDARMA
Výrobca
Huawei
Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.
Pridajte prvú recenziu pre “Huawei SUN2000-8KTL-M1 HC 8000 W”