Hybridný menič Sofar Solar HYD 10KTL-3PH 10 kW
2390,00 s DPH
Na Sklade - môžete mať 15.05.2026 - 20.05.2026
Kúpte tovar na splátky ešte dnes.
Zvýhodnená sadzba 5,99 % p.a. pre našich zákazníkov
Doručenie
Výhody nákupu
  • Férové ceny
  • Kvalita zaručená
  • Značkový tovar
Podrobnosti
Katalógové číslo: 00679
Hybridný trojfázový menič Sofar Solar HYD 10KTL-3PH 10 kW
  • Rôzne prevádzkové režimy pre optimálny výkon
  • Až 2 MPPT, čo umožňuje flexibilnú konfiguráciu
  • hybridný menič, 2x batériový vstup
  • Viac paralelných systémov, flexibilnejšie systémové riešenia
  • Plne digitálne ovládanie umožňujúce vyššiu presnosť ovládania
Inštalácia
  • Široký rozsah napätia batérie (180-800 V)
  • Zabudovaná funkcia nulového exportu energie do verejnej siete
  • pasívne chladenie, nízka hlučnosť
  • Vysoko presný vyhľadávací algoritmus MPPT (180-960 V)
  • Rozsah teplôt okolia: -30°C + 60°C
Vstupné údaje batérie
Typ batérieLithium-ion, Lead-acid
Počet vstupnej batérie2
Rozsah napätia batérie (V)180-800
Rozsah napätia batérie pri plnom zaťažení (V)200-800
Nominálny nabíjací/vybíjací výkon (W)10000 (5000/5000)
Max. nabíjací / vybíjací prúd (A)50 (25/25)
Vrchol nabíjania / vybíjací prúd, trvanie (A, s)70 (35/35), 60
Stratégia nabíjania batérieSamoprispôsobenie sa BMS
Komunikačné rozhraniaCAN (RS485)
Všeobecné údaje
Rozmery (mm)571.4*515*264.1
Hmotnosť (kg)37
Topológia meničaBez transformátora
Vlastná spotreba v pohotovostnom režime (W)< 15
Rozsah prevádzkových teplôt-30°C~+60°C
Relatívna vlhkosť0~100%
Hluk< 45 dB
Prevádzková výška< 4000 m
ChladenieNútené prúdenie vzduchu
Stupeň ochranyIP65
Výrobca
Sofar Solar
Max. povolený výkon FVE
15 000W
Max. DC prúd
25A
Počet MPP trackerov
2
Štartovacie napätie
200V
Menovitý výstupný výkon
10000W
Hmotnosť
37kg
Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.
Pridajte prvú recenziu pre “Hybridný menič Sofar Solar HYD 10KTL-3PH 10 kW”