Monitorovacie relé HRN-43N/230
(Odporúčané pre FVE do 29,99kW v kombinácii s časovým relé), výstup 2x16A, prepínací
69,90 s DPH
Na Sklade - môžete mať 15.05.2026 - 20.05.2026
Doručenie
Výhody nákupu
  • Férové ceny
  • Kvalita zaručená
  • Značkový tovar
Podrobnosti
Katalógové číslo: 005962
Monitorovacie relé HRN-43N/230
  • Relé sleduje a kontroluje v 3-fázových sieťach:
    – napätie v dvoch úrovniach (prepätie a podpätie) v rozsahu 138-276 V (sústava 3×400/230V) alebo 240-480V (sústava 3x400V),
    – asymetriu fáz,
    – poradie fáz,
    – výpadok fázy.
  • Určené pre obvody 3×400/230V (vrátane nulového vodiča).
  • 2 výstupné relé, možno voliť funkcie druhého relé (samostatne / paralelne).
  • Pevná (t1) a nastaviteľná (t2) oneskorenie pre elimináciu krátkodobých výpadkov a špičiek.
  • Galvanicky oddelené napájanie AC 230 V.
  • Výstupný kontakt 2x prepínací 16 A / 250 V AC1.
  • V prevedení 3-MODUL, upevnenie na DIN lištu.
Technické parametre:
  • Výpadok fáza: Áno
  • Poradie fáz: Áno
  • Nastaviteľné prepätie: Áno
  • Nastaviteľné podpätie: Áno
  • Asymetria: Áno
  • Strážený rozsah: AC 3 x 48-276 V
  • Výstup: 2x prepínací, 16 A
  • Prevedenie: 3-MODUL
  • Napájacie napätie: AC/DC 24 V, AC 230 V, AC 400 V
  • Rozmery: 90 x 52 x 65 mm