FV Montážne prvky

Strešný hák S na uchytenie solárnych panelov, nastaviteľný, nerez

Držiak solárnych panelov typu S, nastaviteľný a určený pre uchytenie solárnych panelov na strechu pokrytú keramickou alebo betónovou škridlou. Hlavný prvok nosnej konštrukcie na uchytenie solarnych panelov.

Original price was: 5,45€.Current price is: 4,25€. s DPH

Dostupné - môžete mať 24.06 - 26.06

Dostupné - môžete mať 24.06 - 26.06

 • Doručenie zdarma od 99€ do 10kg
 • Vrátenie tovaru zdarma
 • Kvalita zaručená
 • Značkový tovar
Katalógové číslo: 00530

Strešný hák S na uchytenie solárnych panelov na škridlovú strechu, nastaviteľný

 • Material H17, Nerez
 • Ochrana proti korózii
 • Dĺžka 470mm
 • Regulácia 7cm-10cm
 • Šírka 25mm
 • Zosilnený držiak fotovoltaických panelov
 • Uchytenie solárnych panelov na strechu pokrytú betonovú alebo keramickú škridlou.
 • Na držiak solárnych panelov sa upevňujú hliníkové profily 40x40 pomocou skrutky M10x25

Konštrukcia na fotovoltaiku:

Nerezový držiak solárnych panelov určený na škridlovú strechu. Tento úchyt fotovoltických panelov namontujete pod škridlu na strešnú latu a pomocou šrúb M10x25 pripevníte ku hlinikovému profilu 40x40.  Kvalitné a masívné uchytenie solárnych panelov na šikmú škridlovú strechu.

Tento strešný hák, ako súčasť nosnej konštrukcie na fotovoltaické panely, je navrhnutý tak, aby vyhovoval širokej škále strešných aplikácií. Vďaka svojej flexibilite a vysokokvalitného nerezového materiálu, poskytuje tento držiak na fotovoltaiku vynikajúcu podporu pre všetky typy solárnych panelov. Jeho inštalácia je jednoduchá a rýchla, čo výrazne znižuje čas potrebný na montáž.

Nastaviteľný strešný hak S, určený na uchytenie solárnych panelov na škridlovú strechu, je nevyhnutnou súčasťou každej solárnej konštrukcie. Je odolný proti korózií a odolá aj nepriaznivým poveternostným podmienkam. 

Hmotnosť 0,92 kg
Materiál

nehrdzavejúca oceľ

Skrutka

M10x25 A2

Ján Kopáček
Read More
Všetko čo som objednal aj došlo, hodnotím kladne. Asi jediný eshop, kde som našiel panely Canadian Solar.
Peter Pillár
Read More
tovar došiel v poriadku, Dodanie trvalo 4 dni od objednania (eshop ma informoval o meškaní). Inak všetko O.K :)
Marek K.
Read More
Na Solaro.sk sme kúpili komplet FVE set s konštrukciou. Dodanie bolo prekvapivo rýchle, keďže u konkurencie bola čakacia doba dlhá pravdepodobne kvôli aktuálnej situácii s energiami. Dávam 5 hviezdičiek!
Štefan Sokol
Read More
S nákupom a odborným poradenstvom som maximálne spokojný. Zodpovedali všetky moje otázky v krátkom čase, čo mi pomohlo pri správnom výbere produktu. Prístup k zákazníkovi bol nadštandardný a profesionálny - veľmi ochotný majiteľ. Vrelo odporúčam. :)
Marian Guth
Read More
Bezkonkurenčná cena fotovoltaického setu, vo všetkom mi vyhoveli, ochotne poradili cez telefón. Balenie bolo prispôsobené krehkosti tovaru...
Matěj Janáček
Read More
Rychlost dodání, vstřícnost a hlavně pomoc po telefonu. Několikrát jsem je obtěžoval a vždy mi ochotně poradili. Budu uvažovat i o koupi sady na chalupu.
Previous
Next