DC istenie

Poistka pre fotovoltaický systém 150A 32V

Poistka MEGA vhodná na použitie vo fotovoltickom systéme.

3,49 s DPH

Dostupné - môžete mať 17.06 - 19.06

Dostupné - môžete mať 17.06 - 19.06

  • Doručenie zdarma od 99€ do 10kg
  • Vrátenie tovaru zdarma
  • Kvalita zaručená
  • Značkový tovar
Katalógové číslo: 00516

Poistka pre fotovoltaický systém 150A 32V

 

Poistka vhodná pre 24V fotovoltické systémy.

 
  1. Poistka DC MEGA od spoločnosti Victron Energy je určená na bezpečné prerušenie jednosmerného prúdu v solárnych systémoch, batériových systémoch a iných aplikáciách s vysokým prúdom. Táto poistka je vhodná na použitie s batériami a solárnymi panelmi.
  2. Pred začatím inštalácie sa uistite, že ste odpojili napájanie od zdroja jednosmerného prúdu. – Vyberte vhodné miesto na inštaláciu poistky DC MEGA. Malo by to byť suché a dobre vetrané miesto, ktoré je ľahko prístupné na údržbu. – Vyberte správnu menovitú hodnotu poistky na základe maximálneho prúdu, ktorý bude pretekať systémom. Vždy dodržiavajte špecifikácie a odporúčania výrobcu – Pripojte vstupné káble k jednému koncu poistky DC MEGA-fuse a zaistite ich vhodnými svorkovnicami alebo káblovými konektormi. – Pripojte výstupné káble k druhému koncu poistky DC MEGA a opäť ich zaistite pomocou svorkovníc alebo káblových konektorov. – Uistite sa, že sú všetky spoje riadne utiahnuté a zaistené.
  3. Pred použitím poistky DC MEGA-Fuse sa uistite, že je všetko správne pripojené a zaistené. – Ak je DC MEGA-Poistka vybavená indikátorom poistky alebo poistkovým tlačidlom, pravidelne kontrolujte stav poistky. Ak sa aktivuje indikátor poistky alebo sa spustí tlačidlo poistky, poistku je potrebné vymeniť. – Pred akoukoľvek údržbou alebo opravou vypnite napájanie a uistite sa, že je systém odpojený od zdroja napájania.
  4. Pravidelne kontrolujte stav poistky DC MEGA. Uistite sa, že nie je poškodená alebo opotrebovaná. – Odstráňte všetok prach, nečistoty a vlhkosť, ktoré by mohli ovplyvniť výkon a spoľahlivosť poistky.

K poistke je potrebné dokúpiť pudro. Nájdete na tomto odkaze.

Na stiahnutie:

Technický list CZ
Výrobca

Victron Energy

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Poistka pre fotovoltaický systém 150A 32V”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli pridávať fotografie k svojej recenzii.

Ján Kopáček
Read More
Všetko čo som objednal aj došlo, hodnotím kladne. Asi jediný eshop, kde som našiel panely Canadian Solar.
Peter Pillár
Read More
tovar došiel v poriadku, Dodanie trvalo 4 dni od objednania (eshop ma informoval o meškaní). Inak všetko O.K :)
Marek K.
Read More
Na Solaro.sk sme kúpili komplet FVE set s konštrukciou. Dodanie bolo prekvapivo rýchle, keďže u konkurencie bola čakacia doba dlhá pravdepodobne kvôli aktuálnej situácii s energiami. Dávam 5 hviezdičiek!
Štefan Sokol
Read More
S nákupom a odborným poradenstvom som maximálne spokojný. Zodpovedali všetky moje otázky v krátkom čase, čo mi pomohlo pri správnom výbere produktu. Prístup k zákazníkovi bol nadštandardný a profesionálny - veľmi ochotný majiteľ. Vrelo odporúčam. :)
Marian Guth
Read More
Bezkonkurenčná cena fotovoltaického setu, vo všetkom mi vyhoveli, ochotne poradili cez telefón. Balenie bolo prispôsobené krehkosti tovaru...
Matěj Janáček
Read More
Rychlost dodání, vstřícnost a hlavně pomoc po telefonu. Několikrát jsem je obtěžoval a vždy mi ochotně poradili. Budu uvažovat i o koupi sady na chalupu.
Previous
Next